Pousada Voadores Jalapao
Lägenheten Pousada Voadores Jalapao Mateiros erbjuder närhet till sevärdheterna som Novaventura, som ligger ungefär 5 minuter bort till fots. Cykeluthyrning finns tillgängliga för att utforska området.
Den här lägenheten ligger 185 km från Luis Eduardo Magalhaes.
Lägenheten med 7 rum erbjuder matplats och ett minikök, utrustade med tvättmaskin för gästernas maximala komfort. Boendet erbjuder en dusch och en tvättmaskin för ökad komfort. Det finns också badlakan och handdukar.
Lägenheten Pousada Voadores Jalapao har möjligheter för självhushållning, som ett delat kök, matplats där gästerna kan laga sina måltider.
- Lokala sevärdheter
- Novaventura100 m
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Gratis Wi-Fi på offentliga platser
På rummet
- Tvättmaskin
- Gratis toalettartiklar
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Vad kostar det att boka lägenheten Pousada Voadores Jalapao?
Priset för att boka lägenheten Pousada Voadores Jalapao är 43$. - ❓
Erbjuds transfer i lägenheten Pousada Voadores Jalapao?
Gästerna i lägenheten Pousada Voadores Jalapao kan begära bilservice. - ❓
Kan vi ta med oss våra husdjur till lägenheten Pousada Voadores Jalapao?
Gästerna kan bo på lägenheten Pousada Voadores Jalapao med sina husdjur.